Jak dojechać

DO NAS ZAWSZE ŁATWO TRAFIĆ

Mpark oferuje noclegi dla pracowników. Nasz obiekt zlokalizowany jest w bezpośredniej bliskości Mysłowic, Katowic, Jaworzna, Zabrza, co zapewnia optymalny wybór naszego obiektu jako idealnego miejsca na nocleg. Z naszej oferty skorzystać mogą zarówno pracownicy, grupy montażowe, jak i klienci indywidualni zatrudnieni w pobliskich miastach.

MPark Noclegi Mysłowice zlokalizowany jest na ul. Fabrycznej 7 w Mysłowicach.

W bezpośredniej bliskości znajduje się zjazd na Wschodnią Obwodnicę GOP – droga krajowa S1 Bielsko-Biała – Sosnowiec – która zapewnia błyskawiczny dojazd do takich miast jak Katowice, Tychy, Zabrze, Lędziny, Jaworzno, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza i krzyżuje się z autostradą A4 Wrocław – Kraków – Rzeszów.

Orientacyjny czas dojazdu do miast :
Katowice – ok 30 minut
Centrum Mysłowic – ok 5 minut
Jaworzno – ok 18 minut
Sosnowiec – ok 45 minut
Tychy – ok 20 minut
Dąbrowa Górnicza – ok 20 minut

W pobliżu Hotelu dla pracowników mPark Mysłowice zlokalizowane są takie zakłady pracy, jak Energo Montaż, Inter Cars S.A, Coca-Cola HBC Polska Sp. z o.o., Viessmann Sp. z o.o., hale Pananttoni, elektrownia Jaworzno oraz wiele kopalni węgla kamiennego.

Nasza interaktywna mapa pomoże Ci w łatwy sposób znaleźć najlepszy dojazd do naszego obiektu hotelowego dla pracowników mPark Mysłowice.

Możesz w prosty sposób wyznaczyć trasę dojazdu do obiektu mPark, pobrać dane lokalizacyjne GPS i zobaczyć optymalny dojazd z naszego hotelu w Mysłowicach do dowolnego miejsca na Górnym Śląsku. Postaw na nasze noclegi nieopodal Katowic i Jaworzna, a będziesz miał wszędzie blisko.

Nasza interaktywna mapa pomoże Ci do nas trafić w łatwy sposób. Wyznacz trasę dojazdu lub pobierz dane lokalizacyjne GPS

icon-car.pngKML-LogoFullscreen-LogoGeoJSON-LogoGeoRSS-Logo
mPark - Noclegi Mysłowice - ul. Fabryczna 7, Mysłowice

ładowanie mapy - proszę czekać...

mPark - Noclegi Mysłowice - ul. Fabryczna 7, Mysłowice 50.197314, 19.149073 mPark Mysłowice

Dodaj komentarz