mPark ul. Fabryczna 7, Mysłowice Zobacz na mapie
Rezerwacja

Zarezerwój Nocleg

Zarezerwuj Nocleg:

Teraz w bardzo prosty sposób możesz zarezerwować najtańsze noclegi w Katowicach, Jaworznie oraz na całym Górnym Śląsku za pomocą naszego formularza rezerwacyjnego. Wystarczy że podasz kilka prostych danych, oraz określisz termin w jakim chciałbyś skorzystać z naszej oferty skierowanej do pracowników i firm, oraz klientów indywidualnych oferowanych przez mPark Mysłowice. Pamiętaj, że oferta naszego hotelu skierowana jest do wszystkich poszukujących najtańszych noclegów w Katowicach, Jaworznie, Mysłowicach, Sosnowcu oraz na terenie całego Górnego Śląska.

Nasz obiekt pozwala na bezproblemowe zakwaterowanie zarówno turystów indywidualnych jak i zorganizowanych grup pracowniczych, firm i ich pracowników oraz dla grup zorganizowanych. Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem, aby potwierdzić warunki rezerwacji i termin. Wszystko, by zapewnić Państwu maksymalnie komfortowe warunki noclegowe w okolicach Katowic, Jaworzna i wielu pobliskich miast.

Zawsze staramy się dopasować naszą ofertę do oczekiwań klientów, tak aby zapewnić najtańsze i najbardziej komfortowe noclegi dla firm oraz dla ich pracowników.

Podane dane mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu artykułu 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Poniższy formularz rezerwacji jest zapytaniem rezerwacyjnym o dostępność pokoju i nie dokonuje automatycznej rezerwacji.

Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w terminie maksymalnie 24 godzin.

Informacje mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu artykułu 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Poniższy formularz rezerwacji jest zapytaniem rezerwacyjnym o dostępność pokoju i nie dokonuje automatycznej rezerwacji. Należy pamiętać, że jest to tylko wstępna rezerwacja terminu. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin aby potwierdzić rezerwację. Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.