Galeria – Nasz Obiekt

Na zdjęciach w naszej galerii sam możesz ocenić jak komfortowe warunki oferują noclegi hostel dla firm i pracowników mPark Mysłowice. Zobacz jak wyglądają nasze pokoje wyposażone w nowe meble, duże łózka z miękkimi materacami, telewizory plazmowe, telewizję kablową, lodówki oraz bezprzewodowy internet wi-fii. Pokoje w mPark Mysłowice są codziennie sprzątane, a pościel zawsze czysta i pachnąca.

Do dyspozycji gości naszego hotelu, hostelu, dla pracowników i klientów indywidualnych, oddajemy do dyspozycji ogólnodostępną doskonale wyposażoną kuchnię z jadalnią. W kuchni mają Państwo do dyspozycji potężną lodówkę z zamrażarką, dwie płyty indukcyjne, aby szybko przygotować smaczne posiłki, kuchenkę mikrofalową oraz ekspres do kawy.

Mają Państwo także do dyspozycji ogólnodostępne toalety i łazienki.

Nasz obiekt jest monitorowany 24 godziny na dobę, aby zapewnić naszym gościom hotelowym maksimum komfortu i bezpieczeństwa.

Aby zapewnić maksymalnie komfortowe warunki wypoczynku w naszym hotelu dla pracowników mPark Mysłowice, do dyspozycji gości oddajemy także kącik palacza oraz gry rozrywkowe takie, jak dart i popularne piłkarzyki.

Nasi goście mają także do dyspozycji w okresie letnim dużą altanę z grillem – Hostel w Katowicach.

Zmotoryzowani goście naszego obiektu hotelowego mPark Mysłowice mają do dyspozycji potężny parking pozwalający na bezpieczne zaparkowanie zarówno aut osobowych, dostawczych jak i ciężarowych. Przy zachowaniu najniższej ceny za nocleg w okolicach Katowic i Jaworzna nasza oferta stanowi idealne rozwiązanie dla firm poszukujących taniego noclegu dla swoich pracowników, grup montażowych, pracowników kopalni, firm wykonujących czasowe prace w Katowicach, Jaworznie Mysłowicach, Zabrzu i na terenie całego Górnego Śląska.