Hostel Mysłowice Cennik

Noclegi Katowice, Jaworzno – CENNIK

mPark noclegi Katowice, Jaworzno, Mysłowice oraz pozostałe miasta Górnego Śląska oferują najtańsze ceny dla pracowników firm i klientów indywidualnych.

Nasi goście mają do wyboru kilka proponowanych przez nas cenowych pakietów promocyjnych w których opłata za dobę zaczyna się już od 40 zł.

Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do firm poszukujących tanich noclegów dla swoich pracowników wykonujących czasowe zlecenia na terenie Górnego Śląska, oraz do klientów indywidualnych chcących zatrzymać się na dłuższy okres.

Bezpośrednia bliskość największych miast Górnego Śląska, takich, jak Katowice i Jaworzno, oraz oferowana przez mPark Mysłowice cena, to najlepsze połączenie wygody i komfortu dla pracowników na Górnym Śląsku.

Gwarantujemy, że nie znajdziesz tak atrakcyjnej oferty w takiej niskiej cenie.

Nasz cennik:

  • Pobyt indywidualny – minimum 2 osoby w pokoju, 1 -2 doby pobytu –  65 zł / os. / doba
  • Pobyt indywidualny – minimum 2 osoby w pokoju, 3 doby pobytu i więcej – 55 zł / os. / doba
  • Dla firm – minimum 3 osoby w pokoju – 40 zł / os. / doba
  • Pokój typu LUX – 160,00 zł / pokój dla maksymalnie dwóch osób
  • Pokój typu LUX z prywatną sauną- 200,00 zł / pokój dla maksymalnie dwóch osób

Ceny wynajmu mieszkań

  • 3000 zł / miesiąc mieszkanie jedna – dwie osoba (dostępne tylko w Mysłowicach)
  • 3500 zł / miesiąc mieszkanie trzy osoby (dostępne tylko w Mysłowicach)

Szanowni Państwo,
z uwagi na wiele czynników związanych z licznymi niedojazdami i częstą niemożliwością telefonicznego potwierdzenia rezerwacji, hostele mPark wprowadzają instytucję rezerwacji przedpłaconej jako jedynej formy rezerwacji, która ją BEZWARUNKOWO GWARANTUJE. Przepraszamy za wynikłe z tego tytułu utrudnienia i liczymy na zrozumienie. Wszelkich informacji udzieli nasza infolinia pod numerem telefonu +48 32 445 71 00.

Koszt upomnienia / wezwania do zapłaty 70,00 zł brutto.

Koszt odwołania rezerwacji – również poprzez nie pojawienie się w obiekcie – to cena za pierwszą dobę dla odwołanej rezerwacji.

Cennik ważny od 1.10.2022 r.